^Powrót na górę
Telefon: 535 247 247
  • Zdecydowanie kupimy każdy samochód

    Prowadzimy skup wszelkiego rodzaju samochodów: osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe, suvy, vany, cabrio sportowe, samochody specjalistyczne, motory itd...

  • Złomowanie pojazdów

    Zajmujemy się szeroko objętym pojęciem złomowania pojazdów. Jeśli masz stary, zaniedbany lub uszkodzony pojazd i nie wiesz jak się go pozbyć- zadzwoń do nas: każdy złom zabierzemy własnym transportem, na miejscu wystawimy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zapłacimy gotówką za wrak pojazdu. Cała procedura wyzłomowania pojazdu trwa dosłownie kilka minut..

  • Profesjonalna wycena pojazdu

    Naszą firmę cechuję profesjonalizm i perfekcjonizm, staramy się stale wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wartość każdego pojazdu wycenianego przez naszych przedstawicieli jest rzeczywistym odzwierciedleniem wartośći rynkowej danego pojazdu. Stąd kwoty jakie oferujemy naszym klientom są zazwyczaj wyższe niż w konkurencyjnych firmach.

Skup Aut Wrocław

 ul. Siemieńskiego 6

50-228 Wrocław

 

 

535 247 247

 

 

 

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW WROCŁAW

Zajmujemy się szeroko objętym pojęciem złomowania pojazdów. Jeśli masz stary, zaniedbany lub uszkodzony pojazd i nie wiesz jak się go pozbyć- zadzwoń do nas: każdy złom zabierzemy własnym transportem, na miejscu wystawimy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zapłacimy gotówką za wrak pojazdu. Cała procedura wyzłomowania pojazdu trwa dosłownie kilka minut.

SKUP SAMOCHODOW 

Skupujemy natychmiast wszystkie rodzaje samochodów: osobowe,dostawcze, ciężarowe, pojazdy specjalne itd...

SKUP AUT WROCLAW

Profesjonalna i uczciwa wycena odbywa się na miejscu u klienta, oceniamy rzeczywisty stan pojazdu i przedstawiamy realną kwotę odkupu państwa pojazdu.

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ WROCŁAW

Wystawimy na miejscu dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu oraz wypowiedzenie umowy ubezpieczienia OC- za niewykorzystaną składkę można odzyskać dodatkową gotówkę. 

1.-3D-Symbolmark_Red.png412px-Subaru_logo.svg.pngBMW-Logo.jpgHyundai-Logo.jpgMercedes.jpgVolkswagen_5.jpgalfa-romeo-logo (1).jpgaudi.pngc7a5d39428c3c638a81346068b0b4705.jpgchevrolet logo.pngcitroen-logo.jpgfiat_logo.jpgford-cars-logo-emblem.jpghonda-cars-logo-emblem.jpglogo,498.pngmitsubishi_logo.jpgnissan-cars-logo-emblem.jpgopel_logo_2.jpgpeugeot_logo_2010.jpgrenault.pngsaab-2-logo-primary.jpgseat-logo.jpgskoda-logo.giftoyota-cars-logo-emblem.jpgvolvo-logo.jpg
Copyright © 2014. Skup Aut Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: perfekcyjneStrony.pl